E-Ticaret ve özel tasarımlarınız hemen teklif alın! Üstelik Şimdi Size Özel Fiyatlarla!

GrandClinic - Küçükçekmece

Grand Clinic believes that looking great and feeling great are one and the same ,that’s why we take a holistic approach to everything we do. Ensuring our patients are safe, happy and satisfied with our work is extremely important and we strive for true honesty, transparency and integrity. With our team of specialist doctors, experienced medical and administrative staff, we are with you in throughout your journey , we also take care of your hotel reservations and transfer for you.

We set out to ensure that people get what they want by making high-quality hair transplant, aesthetic and plastic surgery, medical aesthetics, dental aesthetics and bariatric surgery services quality and accessible for everyone around the world. We also provide a cozy, higher degree of privacy, security, quality, integrity and comfort that makes patients feel like they are with their families.

TR 

Grand Clinic, harika görünmenin ve harika hissetmenin bir ve aynı şey olduğuna inanıyor, bu yüzden yaptığımız her şeye bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz. Hastalarımızın güvende, mutlu ve işimizden memnun olmalarını sağlamak son derece önemlidir ve gerçek dürüstlük, şeffaflık ve bütünlük için çalışıyoruz. Uzman doktorlardan oluşan ekibimiz, deneyimli tıbbi ve idari personelimiz ile yolculuğunuz boyunca yanınızdayız, otel rezervasyonlarınız ve transferlerinizle de sizin için ilgileniyoruz.

Yüksek kaliteli saç ekimi, estetik ve plastik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği ve bariatrik cerrahi hizmetlerini kaliteli ve dünya çapında herkes için erişilebilir hale getirerek insanların istediklerini elde etmelerini sağlamak için yola çıktık. Ayrıca, hastalara kendilerini ailelerinin yanındaymış gibi hissettiren rahat, yüksek derecede gizlilik, güvenlik, kalite, dürüstlük ve konfor sağlıyoruz.


  • Kurumsal Tasarım
  • 7/24 Tam Destek
  • Modern Dokunuşlar
  • Profesyonel Süreç
İletişime Geç